Autor: AOData:  05.12.2016

Konkurs PTZP na najlepsze prace dyplomowe

Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją ogłosiło wyniki konkursu na najlepsze prace dyplomowe na kierunkach: zarządzanie i inżynieria produkcji oraz zarządzanie, obronione w wyższych uczelniach krajowych w 2016 roku.

Autor: RZData:  03.12.2016

Pracownicy Wydziału Zarządzania uhonorowani podczas Święta Szkoły

1 grudnia 2016 roku na Politechnice Białostockiej miało miejsce uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Białostockiej, w trakcie którego uhonorowano kilkunastu pracowników Wydziału Zarządzania.

Autor: JEData:  02.12.2016

Przyłączamy się do akcji Szlachetna Paczka

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy, Wspaniali Studenci. Chciałabym byśmy wszyscy, wzorem lat ubiegłych, przyłączyli się do akcji Szlachetna Paczka organizowanej przez ks. Jacka Wiosnę Stryczka. W porozumieniu z Elfami z Wydziału Zarządzania - wybraliśmy rodzinę, której chcemy zaoferować nasze wsparcie.

Autor: ŁNData:  30.11.2016

Prof. Joanicjusz Nazarko powołany do Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Decyzją z dnia 30 listopada 2016 roku Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin powołał prof. n. ekon. i n. tech. dra hab. inż. Joanicjusza Nazarko na członka Rady NCBiR.

Autor: RZData:  30.11.2016

Naukowa wizyta pracowników Wydziału Zarządzania w Serbii

Pracownicy Wydziału Zarządzania: dr hab. Tadeusz Popławski, prof. nzw. kierownik Katedry Marketingu i Przedsiębiorczości,

Autor: KHData:  24.11.2016

Dr hab. Dariusz Siemieniako

Szanowni Pracownicy, uprzejmie informuję, że nasz Kolega Dariusz Siemieniako w dniu 23 listopada br. uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego

Autor: KHData:  24.11.2016

Konkurs MINIATURA na pojedyncze działania naukowe

Rada Narodowego Centrum Nauki zakończyła prace nad konkursem MINIATURA na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych.

Autor: KPData:  24.11.2016

Uczniowie ełckich szkół odkrywali Wydział Zarządzania

W ramach wspólnego projektu Politechniki Białostockiej i Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku uczniowie szkół: podstawowej, gimnazjalnej i średniej uczestniczyli w spotkaniu z wykładowcami Wydziału Zarządzania.

Autor: UKData:  23.11.2016

Podlaskie otwarte na młodych

W dniu 21 listopada 2016 roku w godzinach 9.00 - 15.30 w Auli 33 Centrum Nowoczesnego Kształcenia na Politechnice Białostockiej odbyło się spotkanie konsultacyjno-podsumowujące dotyczące Partnerstwa powołanego w ramach projektu "Podlaskie otwarte na młodych".

Autor: Łukasz NazarkoData:  20.11.2016

Zespół WZ na Wielkim Teście Języka Angielskiego

Zespół pracowników i przyjaciół Wydziału Zarządzania na czele z Dziekan Joanną Ejdys wziął udział w Wielkim Teście Języka Angielskiego w Białymstoku. Gospodarzem wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 370 osób, był Wydział Elektryczny PB.