Autor: WZData:  12.01.2017

Ostatnie wolne miejsca - Studia Podyplomowe Menedżer jakości - II edycja

Jeszcze tylko do 10 lutego 2017 r. potrwa rekrutacja na Studia Podyplomowe Menedżer Jakości - II edycja.

Autor: JEData:  10.01.2017

PROJEKT NA 3-MIESIĘCZNE STAŻE DLA STUDENTÓW LOGISTYKI I STOPNIA STUDIÓW STACJONARNYCH DOFINANSOWANE Z PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ 2014-2020

Szanowni państwo, miło jest mi poinformować, że projekt przygotowany przez pracowników Wydziału Zarządzania pt. „Program stażowy dla kierunku logistyka Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej” uzyskał finansowanie

Autor: WZData:  09.01.2017

Konkurs dla maturzystów BIZNES ZA MILION. Zgłoszenia do 9 stycznia 2017 r.

Indeksy, nowoczesny smartfon i czytnik e-booków dla najlepszych projektów. Jeszcze tylko dziś - 9 stycznia 2017 r. do północy - można przesyłać projekty w konkursie BIZNES ZA MILION.

Autor: DSData:  04.01.2017

Studenci kierunku turystyka i rekreacja zaangażowani w realizację projektów społecznych

W okresie przedświątecznym studenci II roku kierunku turystyka i rekreacja wykazali się dużym zaangażowaniem w realizację projektów społecznych.

Autor: WZData:  04.01.2017

Konkurs "Matematyka stosowana"

Ogólnopolski konkurs o indeks na dowolny kierunek prowadzony na Politechnice Białostockiej. W bieżącym roku odbędzie się II edycja konkursu.

Autor: ŁNData:  02.01.2017

Zmarła mgr inż. arch. Marzena Skorek

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci mgr inż. arch. Marzeny Skorek, małżonki Adama Skorka, profesora wizytującego na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Autor: WZData:  23.12.2016

Kolęda "Cicha noc" w języku chińskim i polskim - FILM

Kolęda "Cicha noc" w języku chińskim i polskim wykonana przez pracowników i przyjaciół Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo-Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauki o Usługach podczas Spotkania Opłatkowego na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej 2016.

Autor: MJData:  22.12.2016

Spotkanie opłatkowe na Wydziale Zarządzania

We wtorek 20 grudnia pracownicy, studenci i przyjaciele Wydziału Zarządzania spotkali się na wydziałowej Wigilii. W świątecznej atmosferze obejrzeli program artystyczny, podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Autor: WZData:  19.12.2016

Zmarł prof. Wiesław Kowalczewski

Z żalem informujemy, że w dniu 16 grudnia 2016 r., w wieku 83 lat odszedł prof. dr hab. inż. Wiesław Kowalczewski, wieloletni pracownik Wydziału Zarządzania.

Autor: ŁNData:  16.12.2016

Sukces Wydziału Zarządzania w Wielkim Teście Języka Angielskiego

Dziewięcioosobowa reprezentacja Wydziału Zarządzania osiągnęła wynik C1 w Wielkim Teście Języka Angielskiego. Dr Łukasz Nazarko z najlepszym wynikiem na uczelni.