Autor: ŁNData:  02.01.2017

Zmarła mgr inż. arch. Marzena Skorek

Ze smutkiem zawiadamiamy o śmierci mgr inż. arch. Marzeny Skorek, małżonki Adama Skorka, profesora wizytującego na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Ś.p. Marzena Skorek była absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku, a następnie Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Od 1987 roku żyła w mieście Trois-Rivières w prowincji Quebek w Kanadzie i pracowała tam jako licencjonowany architekt. Zmarła 31 grudnia 2016 roku, w wieku 56 lat, po wieloletnich zmaganiach z chorobą.

Składamy płynące z serca kondolencje mężowi, prof. Adamowi Skorkowi, mamie oraz dzieciom Marcinowi i Katarzynie.

Dziekan, Prodziekani i Pracownicy Wydziału Zarządzania