Autor: JEData:  08.02.2017

Czasopismo Engineering Management in Production and Services indeksowane w bazie NSD

Koleżanki i Koledzy, jest nam niezmiernie miło poinformować, że w wyniku pozytywnej ewaluacji czasopismo Engineering Management in Production and Services zostało indeksowane w bazie NSD

Autor: AGData:  08.02.2017

Otwarte seminarium naukowe

W dniu 7 lutego 2017 r. odbyło się otwarte seminarium naukowe mgr Aleksandry Marii Gulc. Podczas seminarium zaprezentowana została koncepcja rozprawy doktorskiej pt: Relacyjny model systemu kształtowania jakości usług kurierskich w branży e-commerce.

Autor: MJData:  01.02.2017

Studenci z LogiSQUAD na stażu w Adampolu

W dniu 1 lutego 2017 roku dwunastu członków Studenckiego Koła Naukowego Logistyki "LogiSQUAD" rozpoczęło 4-miesięczny staż w przedsiębiorstwie Adampol S.A. Studenci będą realizowali dwa projekty naukowo-badawcze.

Autor: UKData:  27.01.2017

Podsumowanie seminarium międzynarodowego projektu badawczego

Autor: RZData:  27.01.2017

Science Battle – wygraj staż

Do 10 lutego można zgłaszać swój udział w projekcie organizowanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i firmę Tobo.

Autor: UKData:  23.01.2017

W dniu 20 stycznia 2017 r. na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Rezekne Augstsskola na Łotwie odbyła się III Edycja Międzynarodowego Forum pt. International Business Experience for students, academics and entrepreneurs. Polish, Lithuanian and Latvian perspective.

Autor: ESData:  23.01.2017

Wizyta studencka w ROYAL Hotel&Spa

W dniu 19 stycznia 2017 r. odbyła się wyprawa studentów kierunku: Turystyka i rekreacja do ROYAL Hotel&Spa w Białymstoku. Jest to nowoczesny hotel w samym centrum miasta z aspiracjami na konkurencyjne wyróżnienie pięciogwiazdkowym standardem usług noclegowych, konferencyjnych i gastronomicznych na białostockim rynku hotelowym.

Autor: MOData:  23.01.2017

PRAKTYKI Z PROGRAMU ERASMUS+

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej PB (BWM) prowadzi nabór na praktyki studenckie w ramach programu ERASMUS+ 2016-2017. Wyjechać mogą studenci i absolwenci PB.

Autor: KPData:  19.01.2017

Indeksy, smartfon, czytnik e-booków mają już swoich właścicieli. Konkurs BIZNES ZA MILION rozstrzygnięty.

Maturzyści, którzy wzięli udział w finale II edycji konkursu BIZNES ZA MILION nie żałowali swojej decyzji. Indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Zarządzania, nagrody rzeczowe oraz nowe doświadczenie związane prezentacją swojego projektu przed Kapitułą, to wartości nie do przecenienia.

Autor: EGData:  13.01.2017

Nauczyciele akademiccy z Tajwanu i Ukrainy na naszym Wydziale

W dniach 9-13 stycznia br. nasz Wydział gości dwoje nauczycieli akademickich, którzy przebywają na wymianie w ramach programu Erasmus+ obejmującego współpracę Politechniki Białostockiej z uczelniami z krajów niebędących członkami Unii Europejskiej.