Autor: RZData:  27.01.2017

Science Battle – wygraj staż

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz Tobo Datczuk Sp. j. organizują kolejną edycję projektu o nazwie Science battle – Tobo edition. Projekt jest skierowany do studentów, a także do absolwentów białostockich uczelni wyższych.

Uczestnicy projektu zmierzą się z realnymi problemami biznesowymi przygotowanymi przez firmę Tobo. Najlepsi mogą wygrać 3-miesięczny płatny staż oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo wszyscy uczestnicy, którzy zakwalifikują się do Projektu, wezmą udział w szkoleniach z zakresu Business Model Canvas oraz z zakresu wystąpień publicznych.

Wydział Zarządzania ma swój akcent w tym projekcie. Mentorem naukowym jest Pani dr inż. Olga Orynycz z Katedry Zarzadzania Produkcją, która będzie wspierać zespoły pracujące nad rozwiązaniem zadania.

Więcej o samym projekcie i nagrodach na stronie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego: