Autor: RZData:  21.03.2017

2WORK 4YOU

Certyfikowane szkolenia, wyjazdy studyjne do największych przedsiębiorstw, zajęcia realizowane z pracodawcami, podnoszenie umiejętności językowych, warsztaty start-up training i wiele innych zajęć podnoszących kompetencje zawodowe, informatyczne, analityczne i komunikacyjne. Sprawdź, zarejestruj się i zostań uczestnikiem.

Autor: JEData:  15.03.2017

dr hab. inż. Katarzyna Halicka

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza Koleżanka dr inż. Katarzyna Halicka – Prodziekan do spraw Nauki, uzyskała stopnień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych, dyscyplinie inżynieria produkcji.

Autor: RZData:  10.03.2017

Zapisz się na wyjazd w ramach programu ERASMUS+

Ruszyła rekrutacja na wyjazd w ramach programu ERASMUS+ na semestr zimowy 2017/18 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Białostockiej.

Autor: DSData:  09.03.2017

Film promocyjny Politechniki Białostockiej z udziałem studentów zagranicznych z Wydziału Zarządzania

W związku z realizacją projektu pt. Logistyka i zarządzanie - międzynarodowe programy studiów II stopnia na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej (LogMan2) dofinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 został nagrany film promocyjny dotyczący studiowania na Politechnice Białostockiej.

Autor: KKData:  02.03.2017

Ruszyła rekrutacja na III edycję szkoły letniej logistyki w Chinach!

Drodzy Studenci! Serdecznie zachęcamy do rekrutowania się na trzecią edycję szkoły letniej logistyki w Zhejiang University Ningbo Institute of Technology w Chinach.

Autor: TTData:  28.02.2017

WAMPIRIADA na Wydziale Zarządzania

Dziś na Wydziale Zarządzania odbyła się ogólnopolska akcja WAMPIRIADA - studenckie honorowe krwiodawstwo.

Autor: JSData:  22.02.2017

Erasmus+ Days na Wydziale Zarządzania

W dniu 2 marca 2017 r. (czwartek) na Wydziale Zarządzania („Hala Berlin”) odbędzie się impreza promująca studenckie wyjazdy edukacyjne za granicę. W trakcie Erasmus+ Days firma z Grecji przedstawi swoją ofertę praktyk zagranicznych (godz. 12:00 w 18 KB).

Autor: KKData:  21.02.2017

Prof. Erwin Pesch na Wydziale Zarządzania

W dniach 20-24 lutego 2017 r. gościmy na Wydziale Prof. Erwina Pescha. Profesor E. Pesch jest kierownikiem katedry Management Information Sciences na Uniwersytecie w Siegen oraz Dyrektorem centrum badawczego pod nazwą Center for Advanced Studies in Management na HHL Leipzig Graduate School of Management.

Autor: Data:  17.02.2017

REKRUTACJA - LOGISTYKA II STOPNIA, studia niestacjonarne

Informujemy, że do 2 marca 2017 r. można składać podania do Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej WZ o przyjęcie w ramach wolnych miejsc na kierunek LOGISTYKA, studia niestacjonarne II stopnia.

Autor: MJData:  09.02.2017

Wydział Zarządzania otrzymał licencję do gry symulacyjnej PROCeed „Łańcuch dostaw”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów, dotyczących nowych i bardziej efektywnych form nauczania, wprowadzamy nową, innowacyjną metodę kształcenia opartą na komputerowych grach symulacyjnych.