Autor: WZData:  28.04.2017

Rekrutacja do projektu - Program stażowy dla kierunku logistyka Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej

Zapraszamy studentów III roku studiów stacjonarnych I stopnia kierunku logistyka Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej do składania wniosków na płatne 3-miesięczne staże w przedsiębiorstwach krajowych lub zagranicznych.

Autor: KPData:  24.04.2017

Finał regionalny - XII edycja ogólnopolskiego konkursu „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości". Film. Zdjęcia.

21 kwietnia 2017 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej odbyła się XII regionalna edycja ogólnopolskiego konkursu „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości".

Autor: ADData:  11.04.2017

SKN Winien-Ma organizuje projekt „Pogotowie Rachunkowe”

Jeśli masz problem z rachunkowością skontaktuj się ze Studenckim Kołem Naukowym Winien-Ma. Studenci postarają się jak najbardziej zrozumiale wytłumaczyć zawiłości rachunkowości. Spotkania Pogotowia Rachunkowego będą się odbywały co dwa tygodnie.

Autor: ALData:  05.04.2017

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego

Fundacja im. Lesława A.Pagi zaprasza do udziału w rekrutacji do projektu Akademia Liderów Rynku Kapitałowego.

Autor: WZData:  03.04.2017

Wydział Zarządzania zaprasza studentów kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na bezpłatne szkolenie z aplikacji AutoDesk Fusion 360

Przebieg szkolenia: Etap I – 25 godzin zajęć stacjonarnych z zakresu kompleksowej obsługi oprogramowania Autodesk Fusion 360 na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym (zajęcia będą się odbywały w pracowni komputerowej WZ, grupy 15 osobowe),

Autor: ŁNData:  02.04.2017

Inauguracja projektu beFore na Politechnice Białostockiej

Telekonferencją z parterami oficjalnie rozpoczęto realizację na Politechnice Białostockiej projektu beFore - Becoming Future-Oriented Entrepreneurs in universities and companies.

Autor: ŁNData:  31.03.2017

Nanotechnologia w tekstyliach - zaproszenie na warsztaty dialogu z obywatelami

Zapraszamy do udziału w warsztatach dialogu z obywatelami na temat zastosowań nanotechnologii w tekstyliach.

Autor: ETData:  31.03.2017

Spotkanie partnerów projektu Alytaus

Pierwsze spotkanie inaugurujące projekt pn. „Lithuania-Poland Cooperation Platform Supporting Newly Established Business and Promoting Entrepreneurship” w ramach programu INTERREG V-A

Autor: DSData:  30.03.2017

LogMan2 na Ukrainie

W związku z realizacją projektu pt. Logistyka i zarządzanie - międzynarodowe programy studiów II stopnia na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej (LogMan2), dofinansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, dr Danuta Szpilko i dr Joanna Szydło przeprowadziły akcję promocyjno-rekrutacyjną na Ukrainie.

Autor: KPData:  24.03.2017

Zakończono promocję konkursu pn. „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”

Wydział Zarządzania wspólnie ze Studenckim Forum Business Centre Club po raz kolejny organizuje finał regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Przedsiębiorczości.