Autor: ETData:  31.03.2017

Spotkanie partnerów projektu Alytaus

Pierwsze spotkanie inaugurujące projekt pn.„Lithuania-Poland Cooperation Platform Supporting Newly Established Business and Promoting Entrepreneurship” w ramach programu INTERREG V-A Lithuania-Poland.

W dniu 29 marca 2017 r. w Alytus College (Litwa) odbyło się pierwsze spotkanie partnerów
w ramach współpracy INTERREG V-A Lithuania-Poland Cooperation Programme, dotyczące projektu pn. „LT-PL cooperation platform supporting newly established business and promoting enterpreneurship”.

Projekt obejmuje działania mające na celu wzmocnienie jakości usług organizacji zajmujących się wspieraniem przedsiębiorczości  na obszarze objętym Programem Współpracy poprzez dzielenie się wiedzą i dobrymi praktykami między organizacjami otoczenia  biznesu. Liderem projektu jest Kaunas University of Technology (Litwa), a partnerami projektu: Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, Suwalski Park Naukowo-Technologiczny Polska Wschód oraz Alytus College (Litwa), Taurage District Municipality Administration (Litwa), Kaunas Chamber of Commerce Industry and Crafts (Litwa).

W spotkaniu uczestniczyły trzy osoby z zespołu projektowego z Wydziału Zarządzania:
dr Urszula Kobylińska, dr Joanna Godlewska i mgr Ewelina Tomaszewska.