Autor: AGData:  08.02.2017

Otwarte seminarium naukowe

W dniu 7 lutego 2017 r. odbyło się otwarte seminarium naukowe mgr Aleksandry Marii Gulc. Podczas seminarium zaprezentowana została koncepcja rozprawy doktorskiej pt: Relacyjny model systemu kształtowania jakości usług kurierskich w branży e-commerce.

Spotkanie poprowadził przewodniczący komisji doktorskiej w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu prof. n. ekon. i n. tech. dr hab. inż. Joanicjusz Nazarko.

W obradach uczestniczyli także członkowie komisji:

dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. nzw.
dr hab. inż. Wiesław Urban, prof. nzw.
dr hab. Joanna Moczydłowska, prof. nzw.
dr hab. Jerzy Paszkowski, prof. nzw.
dr hab. Romualdas Ginevicius, prof. nzw.
prof. dr hab. Henryk Sasinowski
dr hab. inż. Zbigniew Korzeb, prof. nzw.
dr hab. Elżbieta Szymańska, prof. nzw.

Po prezentacji członkowie komisji, jak również obecni na sali słuchacze wyrazili swoje opinie i sugestie odnośnie prezentowanych treści. Mgr Aleksandra Maria Gulc udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytania zadane podczas seminarium.

Następnie odbyło się posiedzenie komisji, w wyniku którego podjęto jednogłośnie decyzję dotyczącą rekomendacji dla Rady Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej w sprawie wszczęcia przewodu doktorskiego mgr Aleksandry Marii Gulc oraz rekomendacji w zakresie powołania na promotora pracy dr hab. inż. Joanny Ejdys, prof. nzw. i promotora pomocniczego dr inż. Anny Małgorzaty Olszewskiej.