Autor: KHData:  16.12.2016

Dr Julia Siderska i Dr Joanna Szydło

Szanowni Pracownicy, uprzejmie informuję, że nasza Koleżanka Julia Siderska w dniu 2 grudnia br. uzyskał stopień naukowy doktora

Autor: JEData:  14.12.2016

Międzynarodowe programy studiów Logistyka i Zarządzanie II stopnia finansowane z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

Projekt przygotowany przez pracowników Wydziału Zarządzania uzyskał finansowanie w ramach POWER 2014-2020

Autor: RZData:  14.12.2016

Studenci Wydziału Zarządzania stypendystami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Dwie studentki Wydziału Zarządzania otrzymały Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2016/2017.

Autor: KPData:  13.12.2016

Ruszył konkurs BIZNES ZA MILION

Rozpoczęła się promocja II edycji konkursu BIZNES ZA MILION. Pięć indeksów na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Zarządzania, smartfon, czytnik e-booków

Autor: Data:  13.12.2016

Szkoła Giełdowa na Wydziale Zarządzania

W dniu 5 grudnia 2016 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej odbyło się uroczyste otwarcie pierwszej w północno-wschodniej Polsce Szkoły Giełdowej.

Autor: WZData:  09.12.2016

Prof. Joanicjusz Nazarko w TVP3 Białystok

W dniu 8 grudnia 2016 r., w audycji „Rozmowa Dnia” TVP3 Białystok, prof. dr hab. inż. Joanicjusz Nazarko Dyrektor Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo-Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauki o Usługach

Autor: AJData:  09.12.2016

Oddział Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa w Białymstoku

Z satysfakcją informujemy, że w dniu 4 listopada 2016 r. Sąd Rejonowy w Warszawie zarejestrował Oddział TNOiK

Autor: ŁNData:  08.12.2016

Prof. Adam Skorek członkiem IEEE Fellow Committee

Adam Skorek, profesor wizytujący na Wydziale Zarządzania PB, otrzymał prestiżową nominację na członka IEEE Fellow Committee.

Autor: ŁNData:  06.12.2016

Szkolenie moderatorów w projekcie NANO2ALL

Przedstawiciele WZ PB uczestniczą w warsztatach szkoleniowych przygotowujących moderatorów konsultacji społecznych dotyczących rozwoju nanotechnologii w ramach projektu NANO2ALL.

Autor: AJData:  05.12.2016

W stronę praktyki - Program Certyfikacji Procesowej na Wydziale Zarządzania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizacji i ich zapotrzebowaniu na specjalistów z zakresu zarządzania procesami Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej wspólnie z BOC Information Technologies Consulting Sp. z o. o. uruchomił Program Certyfikacji Procesowej.