Autor: KHData:  16.12.2016

Dr Julia Siderska i Dr Joanna Szydło

Szanowni Pracownicy,
uprzejmie informuję, że nasza Koleżanka Julia Siderska w dniu 2 grudnia br. uzyskał stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk technicznych, dyscyplinie informatyka. Obrona rozprawy doktorskiej dr Julii Siderskiej pt. „Modelowanie i analiza kapitału społecznego firm informatycznych z zastosowaniem sztucznych sieci neuronowych” odbyła się w Instytucie Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Z przyjemnością informuję również, że 12 grudnia br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Joanny Szydło pt. „Kultura narodowa a kultura organizacyjna. Metodologiczne aspekty badania kultur organizacyjnych”. Promotorem pracy jest dr hab. Joanna Maria Moczydłowska, prof. PB, a recenzentami prof. zw. dr hab. Bolesław Rafał Kuc, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodakowskiej w Warszawie oraz prof. zw. dr hab. Łukasz Sułkowski, Uniwersytet Jagielloński.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Paniom dalszych sukcesów zawodowych.

W imieniu Władz i Pracowników Wydziału
dr inż. Katarzyna Halicka