Autor: KPData:  13.12.2016

Ruszył konkurs BIZNES ZA MILION

Rozpoczęła się promocja II edycji konkursu BIZNES ZA MILION. Pięć indeksów na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Zarządzania, smartfon – nagroda Rektora Politechniki Białostockiej i czytnik e-booków – nagroda Dziekana Wydziału Zarządzania trafią do rąk laureatów już 19 stycznia 2017 roku.

Od 5 grudnia 2016 r. trwają spotkania w podlaskich szkołach, między innymi w Białymstoku, Suwałkach, Łomży, Augustowie, Łapach, Bielsku Podlaskim, Grajewie, Wysokim Mazowieckim. Nauczyciele akademiccy: dr Iwona Piekunko-Mantiuk, mgr Ewelina Tomaszewska oraz Prodziekan ds. Promocji i Rekrutacji dr inż. Romuald Ziółkowski wraz z mgr. inż. Krzysztofem Połubińskim i mgr. Tomaszem Trochimczukiem przedstawiają maturzystom różne aspekty przedsiębiorczości oraz informują o zasadach i zachęcają do wzięcia udziału w konkursie BIZNES ZA MILION.

Swój pomysł na biznes tegoroczni maturzyści mogą przesłać do 9 stycznia 2017 roku.

Szczegółowe informacje na stronie www.milion.pb.edu.pl

Zdjęcia T. Trochimczuk