Autor: WZData:  09.12.2016

Prof. Joanicjusz Nazarko w TVP3 Białystok

W dniu 8 grudnia 2016 r.,  w audycji „Rozmowa Dnia” TVP3  Białystok, prof. dr hab. inż. Joanicjusz Nazarko Dyrektor Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo-Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauki o Usługach funkcjonującego na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej, w związku z powołaniem do Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, mówił o możliwościach finansowania badań naukowych ze środków NCBiR i potencjalnych korzyściach dla regionów i Uczelni aplikujących o te środki.

W skład Rady wchodzi 30 osób (10 wskazanych przez środowiska naukowe, 10 wskazanych przez środowiska społeczno-gospodarcze i finansowe oraz 10 przedstawicieli administracji państwowej). Kadencja Rady trwa 4 lata, przy czym co 2 lata następuje wymiana połowy jej składu.

Zdjęcie: materiały TVP3 Białystok

W związku z powołaniem do Rady Narodowego Centrum Badań i Rozwoju swoje gratulacje prof. Joanicjuszowi Nazarko przekazali:
Marszałek Województwa Podlaskiego - Jerzy Leszczyński
Przewodniczący Podlaskiej Rady Przedsiębiorczości - Henryk Owsiejew