Autor: Łukasz NazarkoData:  20.11.2016

Zespół WZ na Wielkim Teście Języka Angielskiego

Zespół pracowników i przyjaciół Wydziału Zarządzania na czele z Dziekan Joanną Ejdys wziął udział w Wielkim Teście Języka Angielskiego w Białymstoku. Gospodarzem wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 370 osób, był Wydział Elektryczny PB.

Wielki Test Języka Angielskiego to ogólnopolski i darmowy test językowy skierowany do wszystkich osób, które pragną sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego. Jest oparty na uznawanym międzynarodowo egzaminie TOEIC®.

Dziekan Wydziału Elektrycznego, prof. Mirosław Świercz, zaproponował przyjacielskie współzawodnictwo o miano najlepiej znającego język angielski wydziału naszej Uczelni. Wydział Zarządzania podjął wyzwanie i wystawił na Teście swoją drużynę.

Grupowe i indywidualne wyniki testu zostaną ogłoszone na początku grudnia

źródło: PB, Akadera
Foto: Katarzyna Cichoń (Akadera), Łukasz Nazarko (WZ PB), Maciej Śleszyński (SJO PB)