Autor: RZData:  03.12.2016

Pracownicy Wydziału Zarządzania uhonorowani podczas Święta Szkoły

1 grudnia 2016 na Politechnice Białostockiej miało miejsce uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Białostockiej, które było połączone z 67 rocznicą założenia naszej Uczelni. Święto Politechniki Białostockiej to uroczystość w trakcie której odbywają się promocje habilitacyjne i doktorskie oraz wręczane są odznaczenia resortowe i uczelniane.

Miło nam poinformować, że wśród uhonorowanych osób znalazło się liczne gronu pracowników Wydziału Zarządzania.

Srebrny Krzyż Zasługi otrzymał prof. dr hab. inż. Janusz Leszek Sokół z Katedry Gospodarki Turystycznej.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali: dr hab. inż. Jerzy Jaroszewicz oraz prof. nzw. i dr hab. inż. Maciej Zajkowski, prof. nzw. z Katedry Zarządzania Produkcją , dr hab. Jerzy Paszkowski, prof. nzw. z Katedry Ekonomii i Nauk Społecznych, dr hab. Elżbieta Szymańska, prof. nzw., dr inż. Sławomira Hajduk i dr inż. Halina Kiryluk z Katedry Gospodarki Turystycznej, dr Anna Bagieńska, dr Anna Dyhdalewicz i dr Jolanta Łuczaj z Katedry Finansów i Rachunkowości, dr inż. Andrzej Daniluk, dr Andrzej Pawluczuk, dr Sylwia Saczyńska-Sokół i dr Anna Wasiluk z Katedry Organizacji i Zarządzania, dr Anna Kononiuk z Międzynarodowego Instytutu Logistyki i Nauk o Usługach.

Odznakę Zasłużony dla Politechniki Białostockiej otrzymali: mgr inż. Zenon Barańczuk z Katedry Informatyki Gospodarczej i dr hab. inż. Ryszard Skliński, prof. nzw. emerytowany pracownik Wydziału Zarządzania, do niedawna związany z Katedrą Zarządzania Produkcją.

Gratulacje odebrali również pracownicy naszego Wydziału, którzy w ostatnim roku otrzymali tytuł doktora habilitowanego lub doktora. W gronie tych osób znaleźli się: dr hab. inż. Dariusz Siemieniako z Katedry Marketingu i Przedsiębiorczości, dr Justyna Grześ-Bukłaho z Katedry Organizacji i Zarządzania oraz dr Danuta Szpilko z Katedry Gospodarki Turystycznej.

W tym szczególnym dniu podziękowano także osobom, które w ciągu minionego roku zakończyły pracę w Politechnice Białostockiej i odeszły na emeryturę. Wyrazy wdzięczności i okolicznościowe statuetki otrzymali: prof. dr hab. Zofia Tomczonek z Katedry Ekonomii i Nauk Społecznych, Dziekan Wydziału Zarządzania w kadencji 2005-2008, dr hab. inż. Ryszard Skliński, prof. nzw. z Katedry Zarządzania Produkcją oraz dr hab. Barbara Mazur, prof. nzw. z Katedry Ekonomii i Nauk Społecznych.

Pod koniec uroczystości wyróżniono najlepszych studentów Politechniki Białostockiej za rok akademicki 2015/16. Pod uwagę brano średnią ocen, uwzględniano również osiągnięcia naukowe: publikacje, referaty, nagrody w konkursach naukowych. Wśród laureatów, którzy otrzymali dyplomy i nagrody pieniężne, znalazła się Paulina Szyrenos, studiująca na Wydziale Zarządzania na kierunku Zarządzanie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

W imieniu Władz i Pracowników Wydziału