Autor: KHData:  24.11.2016

Dr hab. Dariusz Siemieniako

Szanowni Pracownicy,
uprzejmie informuję, że nasz Kolega Dariusz Siemieniako w dniu 23 listopada br. uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ekonomicznych, dyscyplinie nauki o zarządzaniu.

Postępowanie habilitacyjne zostało przeprowadzone przez Radę Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Tytuł osiągnięcia naukowego, zgodnego z jednotematycznym cyklem publikacji naukowych, dr hab. Dariusza Siemieniako brzmi: Lojalność i marketing relacyjny w usługach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Panu doktorowi habilitowanemu Dariuszowi Siemieniako dalszych sukcesów zawodowych.

W imieniu Władz i Pracowników Wydziału
dr inż. Katarzyna Halicka