Archiwalny serwis www - może zawierać elementy, które nie są dostępne dla szerokiego grona odbiorców ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami.
 

 Autor: APData:  14.02.2018

Laureaci III edycji konkursu „Organizacja ucząca się”

W dniu 5 lutego 2018 roku w Białostockim Ośrodku Kultury - sali Kina Forum Pani prof. Joanna Ejdys Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania uczestniczyła w uroczystym wręczaniu nagród dla laureatów III edycji konkursu „Organizacja ucząca się”

 Autor: JSData:  13.02.2018

Rekrutacja na XXVII edycję Studiów Podyplomowych Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

Przyjmujemy zapisy słuchaczy na XXVII edycję Studiów Podyplomowych Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Istnieje możliwość dofinansowania kosztów studiów w ramach tzw. bonów szkoleniowych.

 Autor: PBData:  29.01.2018

GoSmart nominowany do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018

Projekt GoSmart, którego liderem jest Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej uzyskał nominację do prestiżowego wyróżnienia – Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2018. Projekt ma szansę na wygraną w kategorii “Innowacje w nauce i szkolnictwie wyższym”.

 Autor: KHData:  29.01.2018

Dr Katarzyna Dębkowska otrzymała grant Narodowego Centrum Nauki

Informujemy, że dr Katarzyna Dębkowska otrzymała grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu Miniatura.

 Autor: WIZData:  25.01.2018

Rozwojowe wakacje w Portugalii – FOR FREE!

…. czyli rekrutacja do szkoły letniej w ramach projektu Academic Business Coach – MELES 2. Jeżeli realizujecie w zespole projekt B+R z celem komercjalizacji i potrzebujecie wsparcia w zakresie umiejętności biznesowych to ta wiadomość jest dla Was.

 Autor: RZData:  23.01.2018

Students start 2WORK

Na Wydziale Inżynierii Zarządzania rozpoczął się nabór do drugiej edycji projektu 2WORK - kompleksowy program kształtujący kompetencje i kwalifikacje, zwiększający szanse absolwentów na rynku pracy.

 Autor: MJData:  18.01.2018

AKADEMIA MŁODEGO SPEDYTORA

Akademia Młodego Spedytora to program kształcenia dedykowany studentom II stopnia logistyki Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, którzy chcą poznać praktyczne aspekty pracy na stanowisku spedytora.

 Autor: WIZData:  16.01.2018

Pierwsza edycja EUD za nami. Z kolejną ruszamy w marcu!

W sobotę 13 stycznia 2018 r. odbyła się uroczystość zakończenia pierwszej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD) funkcjonującego przy Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej

 Autor: WIZData:  09.01.2018

Instagram @wiz_pb

Zapraszamy na oficjalny profil Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej na Instagramie @wiz_pb

 Autor: KHData:  05.01.2018

Ranking polskich naukowców

Europejscy naukowcy sporządzili listę najbardziej rozpoznawalnych naukowców z Polski. Z Politechniki Białostockiej w rankingu znajduje się 9 osób z czego 5 to pracownicy Wydziału Inżynierii Zarządzania.