Archiwalny serwis www - może zawierać elementy, które nie są dostępne dla szerokiego grona odbiorców ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami.
 

 Autor: Łukasz NazarkoData:  16.11.2016

II Forum Dziekanów Wydziałów Ekonomii i Zarządzania Uczelni Technicznych i Wojskowych na Politechnice Białostockiej

W dniach 14-15 listopada 2016 r. w Białymstoku odbyło się kolejne spotkanie dziekanów wydziałów ekonomii i zarządzania uczelni technicznych i wojskowych. Spotkanie było kontynuacją inicjatywy prof. Ryszarda Grądzkiego, Dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej (w kadencji 2012-2016).

 Autor: JEData:  02.11.2016

Wydział Zarządzania wśród realizatorów projektu pt. LT - PL cooperation platform supporting newly established business and promoting entrepreneurship

Koleżanki i Koledzy, miło mi poinformować, Wydział Zarządzania znalazł się wśród realizatorów projektu pt. LT - PL cooperation platform supporting newly established business and promoting entrepreneurship, który uzyskał finansowanie w ramach Programu Współpracy Interreg V-A Litwa-Polska. Podczas spotkania Komitetu Monitorującego, które odbyło się w dniach 26-27 października br. spośród 108 złożonych wniosków projektowych, do finansowania zostało zakwalifikowanych 29 projektów

 Autor: WZData:  29.10.2016

LOGISTYKA - II stopień - profil praktyczny

Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej uzyskał uprawnienia do prowadzenia na kierunku LOGISTYKA kształcenia na poziomie studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym.

 Autor: KPData:  28.10.2016

Warsztat Google

Pełna aula na Wydziale Zarządzania podczas warsztatu - Wystartuj karierę w ramach Internetowych Rewolucji Google. Biuro Karier Politechniki Białostockiej wraz z Wydziałem Zarządzania zorganizowało w ramach Targów Pracy spotkanie z Mariuszem Wesołowskim, który poprowadził półtoragodzinny warsztat dotyczący wykorzystania Internetu w realizacji własnej kariery zawodowej. Warsztat cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród studentów. Uczestniczyli w nim także przedstawiciele Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz Grupy EastCamp.

 Autor: KPData:  18.10.2016

E-commerce rośnie w siłę. III Wschodnie Forum E-biznesu EASTBIZ

W dniach 14-15 października 2016 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się trzecia edycja Wschodniego Forum E-biznesu EASTBIZ. Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy dr Łukasz Nazarko otwierając w piątek Forum na Wydziale Zarządzania podkreślił, że przedsiębiorczość związana z Internetem ma coraz większe znaczenie także w procesie kształcenia, co ma swój wyraz w postaci nowo uruchomionego kierunku zarządzanie i inżynieria usług.

 Autor: KPData:  03.10.2016

7th International Conference on Engineering, Project, and Production Management (EPPM2016) - podsumowanie

W dniach 21-23 września 2016 r. na Politechnice Białostockiej odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa 7th International Conference on Engineering, Project, and Production Management (EPPM2016). Organizatorami konferencji byli: Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej, Association of Engineering, Project, and Production Management (EPPM), International Society for Manufacturing, Service and Management Engineering, Polska Akademia Nauk oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 Autor: ACData:  01.09.2016

ACCA - prestiżowa kwalifikacja zawodowa na Wydziale Zarządzania

Od 2014 roku Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej prowadzi nową specjalność z egzaminami akredytowanymi przez ACCA - studia II stopnia

 Autor: KDData:  12.08.2016

Chiny - Szkoła letnia - 20 studentów Wydziału Zarządzania i opiekun Dr Katarzyna Dębkowska w Zhejiang University Ningbo Institute of Technology

5 sierpnia 2016 r. w Zhejiang University Ningbo Institute of Technology w Chinach odbyła się ceremonia otwarcia szkoły letniej logistyki organizowanej w ramach Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo -Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauk o Usługach.

 Autor: ŁNData:  27.10.2015

Nano2trust zainaugurowany w Porto

Jak angażować europejskie społeczeństwa w dialog na temat szans i zagrożeń związanych z rozwojem nanotechnologii? – to pytanie przyświecało autorom projektu NANO2TRUST.