Autor: KDData:  12.08.2016

Chiny - Szkoła letnia - 20 studentów Wydziału Zarządzania i opiekun Dr Katarzyna Dębkowska w Zhejiang University Ningbo Institute of Technology

5 sierpnia 2016 r. w Zhejiang University Ningbo Institute of Technology w Chinach odbyła się ceremonia otwarcia szkoły letniej logistyki organizowanej w ramach Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo -Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauk o Usługach.

Dwudziestu studentów z Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej wraz z opiekunem dr Katarzyną Dębkowską po podróży trwającej prawie dobę, z wielkim entuzjazmem przystąpiło do tego przedsięwzięcia. Ceremonię otwarcia poprowadził prof. Hao Wang, który wraz z prof. Joanicjuszem Nazarko są pomysłodawcami szkoły letniej logistyki.

Prof. Hao Wang powitał serdecznie studentów z Polski i przedstawił bardzo bogaty plan zajęć, w ramach których studenci będą zgłębiać tajniki wiedzy dotyczącej logistyki oraz poznawać bogatą kulturę chińską. Miłym akcentem ceremonii otwarcia były występy artystyczne studentów chińskich, którzy poprzez muzykę, taniec i śpiew zaprezentowali chińską tradycję. Szkoła letnia potrwa do 31 sierpnia 2016 r.