Autor: KHData:  29.01.2018

Dr Katarzyna Dębkowska otrzymała grant Narodowego Centrum Nauki

Informujemy, że dr Katarzyna Dębkowska otrzymała grant Narodowego Centrum Nauki w ramach konkursu Miniatura. Działaniem przewidzianym do realizacji jest upowszechnianie, konsultacja i weryfikacja wypracowanej koncepcji metodyki analizy i oceny modeli biznesu podczas międzynarodowej konferencji naukowej Sustainable Business Models: Integrating Employees, Customer and Technology. Konferencja organizowana jest przez University Rey Juan Carlos; J. Mack, Robinson College of Business, Georgia State University; Isenberg School of Management, UMassAmherst. Konferencja ma charakter cykliczny, a jej inicjatorem jest centrum badawcze Center for Business & Industrial Marketing (CBMI) działające przy J. Mack, Robinson College of Business, Georgia State University. Udział w uznanej w środowisku naukowym międzynarodowej konferencji naukowej oraz publikacja artykułu w jednym z renomowanych czasopism zagranicznych przyczyni się pozytywnie do budowy dorobku naukowego dr Katarzyny Dębkowskiej.

Serdecznie gratulujemy naszej Koleżance.

dr hab. inż. Katarzyna Halicka
Prodziekan do spraw Nauki