Autor: WIZData:  04.12.2017

International entrepreneurship trainings with workshops

W dniach 30 listopada – 1 grudnia na Wydziale Inżynierii Zarządzania odbyła się międzynarodowa Konferencja „International entrepreneurship trainings with workshops”, która została zorganizowana w ramach projektu „Lithuania-Poland Cooperation Platform Supporting Newly Established Business and Promoting Entrepreneurship”.

Autor: KPData:  04.12.2017

Święto Politechniki Białostockiej

W tym roku przypada 68 rocznica utworzenia Politechniki Białostockiej. W dniu Święta Szkoły, które uroczyście obchodzono 30 listopada 2017 roku, pracownikom Politechniki Białostockiej wręczano dokumenty potwierdzające uzyskanie stopnia doktora i doktora habilitowanego.

Autor: KPData:  01.12.2017

LogMan2

Trwa semestr zimowy projektu LogMan2. Dwie, dwudziestoosobowe grupy studentów z Polski, Ukrainy, Ghany, Zimbabwe, Kirgistanu Uzbekistanu, Chin, Indii, Bhutanu i Kazachstanu zdobywają wiedzę na Wydziale Inżynierii Zarządzania.

Autor: WIZData:  30.11.2017

Znak graficzny Jubileuszu 25-lecia Wydziału Inżynierii Zarządzania

W środę, 29 listopada 2017 r. podczas posiedzenia Rady Wydziału Inżynierii Zarządzania Dziekan dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. nzw.

Autor: WIZData:  30.11.2017

International entrepreneurship trainings with workshops

Dziś rozpoczęła się dwudniowa konferencja International entrepreneurship trainings with workshops. Konferencja i towarzyszące jej warsztaty będą obejmowały następujące zagadnienia: badania rynkowe, walidacja modeli biznesowych, wchodzenie startup'ów na rynek, modele finansowe, poszukiwanie źródeł finansowania startup'ów.

Autor: BSRData:  30.11.2017

Konferencja otwierająca projekt GoSmart BSR

Politechnika Białostocka, Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego mają zaszczyt zaprosić na Konferencję otwierającą projekt GoSmart BSR

Autor: JSData:  29.11.2017

Sukces studentów Koła Naukowego „ADaBiz”

Dziesięcioro członków Studenckiego Koła Naukowego Analizy Danych w Biznesie ADaBiz uczestniczyło w dniach 23-24 listopada 2017 roku w IV Sopockich Warsztatach Logistycznych zorganizowanych przez Naukowe Koło Logistyki, działające na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Autor: BTData:  29.11.2017

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej zaprasza na 14-godzinny kurs dla entuzjastów rynków finansowych.

Szkoła Giełdowa to program edukacyjny skierowany do studentów, pracowników i wszystkich zainteresowanych rynkami kapitałowymi, sposobami inwestowania i zasadami rządzącymi rynkiem papierów wartościowych. Wydział Inżynierii Zarządzania realizuje go we współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.

Autor: KPData:  27.11.2017

Rozstrzygnięcie konkursu na znak graficzny „25-lecie Wydziału Inżynierii Zarządzania”

W dniu dzisiejszym 27 listopada 2017 r. Kapituła konkursu na znak graficzny „25-lecie Wydziału Inżynierii Zarządzania” wyłoniła zwycięzcę.

Autor: KMiPData:  24.11.2017

Seminarium naukowe z udziałem gości zagranicznych w Katedrze Marketingu i Przedsiębiorczości

22 listopada br. pracownicy Katedry Marketingu i Przedsiębiorczości spotkali się na seminarium naukowym, które zostało zorganizowane z udziałem gości zagranicznych: