Autor: KPData:  01.12.2017

LogMan2

Trwa semestr zimowy projektu LogMan2. Dwie, dwudziestoosobowe grupy studentów z Polski, Ukrainy, Ghany, Zimbabwe, Kirgistanu Uzbekistanu, Chin, Indii, Bhutanu i Kazachstanu zdobywają wiedzę na Wydziale Inżynierii Zarządzania. Nauka trwa cztery semestry. Nabyte umiejętności podniosą konkurencyjność absolwentów LogMan2 na polskim i zagranicznym rynku pracy.

Dziś 1 grudnia 2017 r. dr Anna Kononiuk prowadziła zajęcia laboratoryjne z przedmiotu Business coaching and mentoring. Taka forma studiów pozwoli na wypracowanie kontaktów międzynarodowych stanowiących atut w przyszłej pracy zawodowej oraz udoskonalenie umiejętności językowych i interpersonalnych. Jest również świetną okazją do poznania kultury innych narodów.