Autor: KPData:  04.12.2017

Święto Politechniki Białostockiej

W tym roku przypada 68 rocznica utworzenia Politechniki Białostockiej. W dniu Święta Szkoły, które uroczyście obchodzono  30 listopada 2017 roku, pracownikom Politechniki Białostockiej  wręczano dokumenty potwierdzające uzyskanie stopnia doktora i doktora habilitowanego.

Promocje habilitacyjne i doktorskie na Wydziale Inżynierii Zarządzania otrzymali:

- dr hab. inż. Katarzyna Halicka, Prodziekan ds. Nauki,
- dr hab. inż. Agata Lulewicz-Sas,
- dr Julia Siderska,
- dr Joanna Szydło,
- dr inż. Krzysztof Kamil Żur.

Podczas uroczystości wręczano także medale i odznaczenia. Spośród pracowników Wydziału Inżynierii Zarządzania uhonorowani zostali:

- Złotym Krzyżem Zasługi dr hab. Wiesław Tadeusz Popławski, prof. nzw.,
- Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę dr hab. Elżbieta Szymańska, prof. nzw.,
- Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę dr Joanna Samul,
- Medalem Komisji Edukacji Narodowej dr hab. Joanna Moczydłowska prof. nzw.,
- dr inż. Małgorzata  Borkowska-Niszczota, dr Marta Jarocka, dr Jolanta Zuzda i dr inż. Ewa Rauba.