Autor: WIZData:  05.03.2018

INAUGURACJA EKONOMICZNEGO UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO NA WYDZIALE INŻYNIERII ZARZĄDZANIA

95. młodych studentów zgłosiło się na letnią edycję Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego na Politechnice Białostockiej. Oficjalna inauguracja odbyła się w sobotę 3 marca 2018 r. na Wydziale Inżynierii Zarządzania.

Ostatnie wolne miejsca - Coaching w biznesie - Studia Podyplomowe

Kończy się rekrutacja na studia podyplomowe Coaching w biznesie. Podstawową przesłanką uruchomienia studiów jest przekonanie o deficycie pracowników kompetentnych w prowadzeniu procesów coachingowych, zarówno wewnątrz organizacji, jak i skierowanych do osób indywidualnych.

II edycja Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego

W sobotę 3 marca 2018 r. odbędzie się inauguracja II edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Tak jak w przypadku edycji zimowej w zajęciach wezmą udział uczniowie 5. i 6. klas szkół podstawowych

Ostatnie wolne miejsca - Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Inżynierów

Studia adresowane są do osób posiadających wykształcenie techniczne, przygotowujących się do pełnienia ról kierowniczych w różnego typu organizacjach. Celem studiów jest poszerzenie oraz zaktualizowanie wiedzy Słuchaczy z zakresu nowoczesnego zarządzania.

Autor: WIZData:  22.02.2018

Webinarium “Business Acceleration – Practical Hints”

W dniu 21 lutego 2018 r. odbyło się WEBINARIUM poświęcone problematyce startupów pt. "Business Acceleration - Practical Hints".

Autor: MOData:  21.02.2018

Weź udział w rekrutacji na studia Erasmus+!

Ruszyła rekrutacja na wyjazd w ramach programu ERASMUS+ do krajów programu (KA-103) i krajów partnerskich (KA-107) w semestrze zimowym 2018/2019 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych PB.

Autor: JEData:  20.02.2018

Ponad 2 mln zł na rozwój Wydziału Inżynierii Zarządzania

W ramach projektu PB 2020 – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Białostockiej, o łącznej wartości 11,9 mln złotych Wydział Inżynierii Zarządzania będzie realizował zadania o wartości przeszło 2 mln zł.

Autor: URData:  20.02.2018

Projekt Top Young 100

Czy chcesz... we współpracy z firmami zmierzyć się z ich wyzwaniami biznesowymi? Zdobyć wyjątkowe doświadczenie zawodowe? Rozwinąć sieć kontaktów zawodowych o menedżerów i dyrektorów zarządzających logistyką i transportem? Zaprezentować się potencjalnym pracodawcom?

Autor: WIZData:  19.02.2018

Webinarium “Business Acceleration – Practical Hints”

Już 21 lutego 2018 r. (środa) w godzinach 14.30 – 16.00 odbędzie się WEBINARIUM poświęcone problematyce startupów pt. "Business Acceleration - Practical Hints".

Autor: ERData:  16.02.2018

ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+

Na przełomie lutego i marca 2018 Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej organizuje ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+.