Autor: ERData:  16.02.2018

ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+

Na przełomie lutego i marca 2018 Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej organizuje ERASMUS+ DAYS, czyli dni promocyjne programu Erasmus+.

W godzinach 9:00 - 12:15 w holach wydziałów pojawią się stoiska informacyjne. Pracownicy BWM, koordynatorzy wydziałowi, byli uczestnicy wymiany, członkowie ESN PB oraz studenci zagraniczni odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące możliwości, jakie daje program Erasmus+. Wkrótce ruszy rekrutacja na wyjazd na studia zagraniczne w semestrze zimowym 2018-2019.

Program Erasmus+ Days:

23 LUTEGO 2018 r. (piątek) - Zamiejscowy Wydział Leśny w Hajnówce

27 LUTEGO 2018 r. (wtorek) - Wydział Architektury (hala WA) - w ramach Erasmus+ Days planowane są zawody Marshmallow Challenge. Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska

28 LUTEGO 2018 r. (środa) - Wydział Informatyki i Wydział Mechaniczny

1 MARCA (czwartek) - Wydział Elektryczny i Wydział Inżynierii Zarządzania

Odwiedź nasze stoiska i dowiedz się więcej! Daj się przekonać, że warto wziąć udział w programie Erasmus+!