Autor: WIZData:  28.02.2018

Ostatnie wolne miejsca - Coaching w biznesie - Studia Podyplomowe

Kończy się rekrutacja na studia podyplomowe Coaching w biznesie. Pozostały ostatnie wolne miejsca. Podstawową przesłanką uruchomienia studiów jest przekonanie o deficycie pracowników kompetentnych w prowadzeniu procesów coachingowych, zarówno wewnątrz organizacji, jak i skierowanych do osób indywidualnych. W perspektywie ostatnich kilku lat na rynku pojawiło się duże zapotrzebowanie na powyższe umiejętności, dlatego zapraszamy Państwa do podjęcia unikatowych studiów podyplomowych Coaching w biznesie. Studia skierowane są do:

• kadry kierowniczej wszystkich szczebli,
  • przedsiębiorców,
  • psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, socjologów,
  • przedstawicieli firm doradczych i szkoleniowych, trenerów, pracowników urzędów pracy,
  • pracowników działów personalnych,
  • wszystkich osób zainteresowanych samorozwojem,
  • osób, które planują zdobyć nowy zawód i zamierzają ubiegać się o międzynarodową akredytację International Coach Federation na poziomie ACC.

Uczestnicy w czasie trwania studiów  będą mogli korzystać z superwizji, by na bieżąco weryfikować swoje zawodowe umiejętności coachingowe w kontakcie z doświadczonymi praktykami coachingu.

Partner merytoryczny: Szkoła Coachów Meritum

Co wyróżnia  te studia?

Zajęcia prowadzą praktycy o najwyższych kwalifikacjach potwierdzonych certyfikatami International Coach Federation (ICF) oraz doświadczeni trenerzy biznesu i nauczyciele akademiccy. Mała liczebność grupy pozwala na realizację zajęć w formie warsztatowo-ćwiczeniowej. Łączymy atrakcyjną wysokość czesnego z troską o najwyższą jakość.

Program studiów umożliwia:

• zdobycie wiedzy i  praktycznych umiejętności w obszarze pracy z klientem coachingu,
  • poznanie struktury rozmowy coachingowej w oparciu o standardy INTERNATIONAL COACH FEDERATION,
  • poznanie różnych modeli pracy z klientem coachingu,
  • doświadczenie na sobie rozmowy coachingowej,
  • poznanie narzędzi coachingowych ,
  • poznanie prawnych i etycznych aspektów pracy coacha,
  • poznanie konkretnych wskazań we wdrażaniu kultury coachingowej w organizacjach,
  • weryfikację swoich umiejętności w kontakcie z praktykami coachingu,
  • poznanie sposobów wykorzystania coachingu w zarządzaniu zmianą organizacyjną,
  • zdobycie kluczowej wiedzy z zakresu zarządzania zespołem, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów psychologicznych.

Studia przygotowują do ubiegania się o akredytację ICF ścieżką portfolio.

Więcej informacji: