Autor: UKData:  19.09.2017

Szkolenie pt. International entrepreneurship trainings with workshops: „Financial modeling – Fundraising“ and „Sales exploration session for b2b startups”

W dniach 14-15.09.2017 r. w Marjampolu i Kownie odbyło się szkolenie w ramach projekt pn. „Lithuania-Poland Cooperation Platform Supporting Newly Established Business and Promoting Entrepreneurship” (program INTERREG V-A Lithuania-Poland).

Autor: WZData:  13.09.2017

Staż naukowy Dziekan Wydziału Zarządzania w Chinach

W dnia 6-23 września 2017 roku Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. nzw. przebywa na stażu naukowym „Inspiring International Exchange and Cooperation”. Gospodarzem stażu jest Chongqing Jiaotong University – największa uczelnia w południowo-zachodnich Chinach.

Autor: KPData:  13.09.2017

Nowe staże dla naszych studentów

W ciągu kilku najbliższych miesięcy rozpoczniemy rekrutację na nowe staże podnoszące kompetencje i umiejętności naszych studentów. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, będące Instytucją Pośrednicząca dla Osi III

Autor: KPData:  07.09.2017

OSTATNI DZIEŃ REKRUTACJI NA STUDIA NIESTACJONARNE

Trwa rejestracja na pięć kierunków studiów na Wydziale Zarządzania. W tym roku kandydaci po raz pierwszy rejestrują się na kierunek inżynieria meblarstwa.

Autor: KPData:  18.08.2017

Ruszyła rekrutacja. W ofercie nowy kierunek studiów niestacjonarnych

16 sierpnia 2017 r. rozpoczęła się na Politechnice Białostockiej rekrutacja na studia niestacjonarne i potrwa do 7 września. W tym roku po raz pierwszy kandydaci mogą się rejestrować na kierunek inżynieria meblarstwa.

Autor: AKData:  16.08.2017

Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej przystąpił do Europejskiej Sieci Foresightowej (Foresight Europe Network)

Ponad 300 uczestników z 30 krajów zainteresowanych aktywnym kształtowaniem przyszłości w swoich organizacjach i regionach spotkało się w dn. 12-13 czerwca 2017 r. na 18 międzynarodowej konferencji „Futures of a Complex World” organizowanej przez fińskie centrum studiów nad przyszłością Uniwersytetu Ekonomicznego w Turku

Autor: WZData:  21.07.2017

Płatne staże studenckie na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Fabryka Mebli FORTE S.A. poszukuje stażystów z obszaru zarządzania i inżynierii produkcji.

Autor: EG, MJData:  20.07.2017

Ceremonia zamknięcia Szkoły Letniej 2017 w Ningbo

W dniu 20 lipca 2017 r. oficjalnie zakończyła się Szkoła Letnia w Ningbo Institute of Technology. Podczas ceremonii zamykającej Szkołę wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk prof. Hao Wang certyfikaty potwierdzające ich aktywny udział w tym międzynarodowym projekcie.

Autor: WZData:  18.07.2017

Zgoda MNiSW na nowy kierunek studiów na Wydziale Zarządzania

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadało uprawnienia Wydziałowi Zarządzania i Zamiejscowemu Wydziałowi Leśnemu w Hajnówce Politechniki Białostockiej do prowadzenia studiów I stopnia o profilu praktycznym na kierunku inżynieria meblarstwa.

Autor: EG, MJData:  17.07.2017

Drugi tydzień Szkoły Letniej w Chinach

Skończył się kolejny tydzień Szkoły Letniej Logistyki 2017 w School of Business Zhejiang University w Ningbo w Chinach.