Autor: WZData:  26.10.2017

Ostatnie dni rekrutacji - Studia Podyplomowe ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Trwa rekrutacja na XI edycję studiów podyplomowych ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI. Celem studiów jest dostarczenie i poszerzenie wiedzy teoretycznej oraz udoskonalenie umiejętności w zakresie problematyki zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji,

Autor: WIZData:  25.10.2017

KOLEJNE TRZY OSOBY OTRZYMAŁY GRANT W KONKURSIE MINIATURA 1

Z przyjemnością informujemy, że kolejnych trzech pracowników Wydziału Inżynierii Zarządzania, tj. dr Urszula Widelska, dr Andrzej Magruk i dr Krzysztof Stepaniuk uzyskało dofinansowanie projektu badawczego w ramach konkursu MINIATURA 1

Autor: BKData:  23.10.2017

Targi Pracy Politechniki Białostockiej

Kolejna edycja Targów Pracy Politechniki Białostockiej odbędzie się w dniach 24-25 października 2017 r. na Wydziale Elektrycznym.

Autor: Łukasz NazarkoData:  22.10.2017

Warsztaty eksploracji scenariuszowej Nano2all

Autor: ŁNData:  18.10.2017

Rafael Popper na WIZ

Znany na świecie badacz i innowator odwiedził Wydział Inżynierii Zarządzania. Była to okazja do wymiany informacji na temat bieżących projektów naukowych oraz dyskusji o zagadnienia foresightu, kompetencji nowoczesnych menedżerów i polityki innowacyjnej.

Autor: WIZData:  18.10.2017

Dr Ewa Rollnik-Sadowska otrzymała grant w konkursie MINIATURA 1

Dr Ewa Rollnik-Sadowska będzie realizować projekt badawczy w ramach grantu przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki, ze środków konkursu MINIATURA 1

Autor: WIZData:  17.10.2017

Wschodnie Forum E-Biznesu EastBiz – co w branży e-commerce piszczy…

Po raz czwarty na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej i w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się Wschodnie Forum E-biznesu EastBiz – największa konferencja sektora e-commerce w północno-wschodniej Polsce.

Autor: ŁNData:  16.10.2017

Nauka w rozwoju społeczno-gospodarczym Polski - prof. Joanicjusz Nazarko w panelu dyskusyjnym z ministrem Gowinem

W ramach XXXV Dni Kultury Chrześcijańskiej w Białymstoku odbył się panel dyskusyjny pt. "Nauka w rozwoju społeczno-gospodarczym Polski" z udziałem wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosława Gowina. W dyskusji wzięli udział prof. Lech Dzienis, rektor PB oraz prof. Joanicjusz Nazarko z Wydziału Inżynierii Zarządzania, członek Rady NCBiR.

Autor: RZData:  16.10.2017

2WORK - spotkanie konsultacyjne 17 października 2017 r.

Politechnika Białostocka realizuje projekt 2WORK - kompleksowy program kształtujący kompetencje i kwalifikacje, zwiększający szanse absolwentów na rynku pracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza edukacja Rozwój Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

Autor: WIZData:  16.10.2017

Zimowa edycja EUD w 2017 r. w Białymstoku

Trwa rekrutacja na zajęcia prowadzone w ramach tegorocznej, zimowej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. W tym roku uczniów 5. i 6. klas szkół podstawowych na bezpłatne spotkania o tematyce ekonomicznej zapraszamy w mury Politechniki Białostockiej.