Autor: RZData:  16.10.2017

2WORK - spotkanie konsultacyjne 17 października 2017 r.

Politechnika Białostocka realizuje projekt 2WORK - kompleksowy program kształtujący kompetencje i kwalifikacje, zwiększający szanse absolwentów na rynku pracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza edukacja Rozwój Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

W dniu 17 października 2017 roku (wtorek) o godzinie 10.00 w sali 1 KB na Wydziale Inżynierii Zarządzania odbędzie się spotkanie konsultacyjne dotyczące realizowanych certyfikowanych szkoleń, warsztatów kształtujących kompetencje, dodatkowych zajęć z pracodawcami, zadań praktycznych w zespołach projektowych, branżowych warsztatów językowych oraz wizyt studyjnych u przedsiębiorców w Polsce i w regionie.

Uwaga

Podczas trwania projektu wyznaczone są terminy spotkań konsultacyjnych dla uczestników projektu.
Poniedziałki, w godz. 10.00 -11.00, sala 104 DZ (budynek Dziekanatu WIZ, pokój prodziekanów).
Wtorki, w godz. 9.00 -11.00, sala 104 DZ (budynek Dziekanatu WIZ, pokój prodziekanów).

Kontakt mailowy bez ograniczeń czasowych pod adresem: r.ziolkowski@pb.edu.pl

W temacie wiadomości proszę wpisywać 2Work.

dr inż. Romuald Ziółkowski