Autor: WIZData:  19.12.2017

Spotkanie Opłatkowe 2017 Pracowników i Studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania

Koleżanki i Koledzy,
Szanowni Studenci,
Drodzy Przyjaciele Wydziału Inżynierii Zarządzania,

okres przedświąteczny to czas radosnego wyczekiwania. To również czas, kiedy my wszyscy możemy na moment zatrzymać się w tym codziennym pośpiechu i poczuć świąteczną atmosferę, podzielić się Opłatkiem i złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia.

Dzień 20 grudnia 2017 r. jest symboliczną Wigilią, kolejną na naszym Wydziale, podczas której możemy spotkać się i złożyć sobie Świąteczne Życzenia. Serdecznie zapraszam wszystkich Nauczycieli i Studentów aby tego dnia, o godzinie 14.15, spotkali się nie w salach wykładowych, a na holu hali „Berlin” i wspólnie wysłuchali:

• Chóru Politechniki Białostockiej, który pod dyrekcją Pani Profesor Wioletty Miłkowskiej wykona najpiękniejsze świąteczne kolędy,
  • studentów, którzy opowiedzą o obyczajach i wierzeniach Wigilijnych,
  • życzeń Świątecznych, składanych sobie nawzajem,

a na zakończenie przystąpmy do wspólnego poczęstunku Wigilijnego.

Zarezerwujcie sobie czas od godziny 14.15 do godziny 16.00 na wspólne kolędowanie.

Ze świątecznym pozdrowieniem

Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania
dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. nzw.