Autor: WZData:  15.11.2017

Bezpłatny kurs "Kompetencje menedżerskie dla inżynierów"

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów inżynierskich i magisterskich Politechniki Białostockiej na bezpłatny kurs "Kompetencje menedżerskie dla inżynierów".

• Blok I: Lean Management - prowadzący Michał Urbanowicz - 26 godz.
  • Blok II: Zarządzanie procesowe - prowadząca dr Alicja Gudanowska - 8 godz.
  • Blok III: Negocjacje - prowadzący dr Andrzej Smolarczyk - 8 godz.
  • Blok IV: Komunikacja interpersonalna - prowadzący dr Andrzej Smolarczyk - 8 godz.

Zajęcia odbywać się będą na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w okresie od połowy listopada do 20 grudnia 2017 roku.

Kurs jest przeznaczony dla 15-tu osób, które jako pierwsze wyślą zgłoszenie na adres mailowy fundacja@pb.edu.pl, w którym podadzą:
- nazwę kursu
- imię i nazwisko
- adres zamieszkania
- nr telefonu i emaila
- rok i kierunek studiów
- nr indeksu

Szkolenia odbywają się w ramach projektu "Wzrost konkurencyjności pogranicza PL-LT poprzez rozwój usług kooperacyjnych i klastrowych" w ramach programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej Interreg Lietuva - Polska 2014-2020.