Autor: KCData:  11.07.2017

Zwiedzanie Opery i Filharmonii Podlaskiej - Szkoła Letnia Logistyki

W dniu 10 lipca 2017 r. uczestnicy Szkoły Letniej Logistyki zwiedzali Operę i Filharmonię Podlaską.

Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku jest obecnie największą instytucją artystyczną na terenie północno-wschodniej Polski i najnowocześniejszym centrum życia kulturalnego w tej części Europy.

W trakcie zwiedzania studenci mogli nie tylko zobaczyć główne pomieszczenia i sceny, którymi dysponuje Opera ale również zajrzeć za kulisy, obejrzeć dekoracje, garderoby solistów, wspiąć się na dach Opery i poznać wiele tajemnic związanych z jej funkcjonowaniem.

Organizatorem zwiedzania i późniejszej kolacji był Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego i Pana Bogdana Olszewskiego za niezwykłe doznania.