Autor: JE KHData:  12.05.2017

Foresight Methodology Workshop

W dniach 10-11 maja 2017 roku Dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. inż. Joanna Ejdys oraz Prodziekan do spraw Nauki dr hab. inż. Katarzyna Halicka uczestniczą w Hiszpanii w wydarzeniu nt. Foresight Methodology Workshop. Organizatorem warsztatów jest La Palma Research Centre for Future Studies, organizacja pełniąca rolę partnera w międzynarodowym projekcie  MICA.

Projekt MICA Mineral Intelligence Capacity Analysis jest realizowany w ramach programu Horyzont 2020 (No 689 648). Informacje o projekcie  znajdują się na stronie: http://www.mica-project.eu/

Jednym z celów projektu jest wypracowanie wytycznych w zakresie metodyki badań foresight w kontekście jej zastosowania w obszarze eksploatacji  złóż minerałów.

Przedstawicielki Wydziału Zarządzania zostały poproszone o podzielenie się doświadczeniami zespołu w zakresie metodyki badań foresight. W trakcie warsztatów zaprezentowały trzy metody wykorzystane w projekcie NT For Podlaskie 2020: analizę STEEPVL, analizę strukturalną oraz metodę scenariuszową.

Program warsztatów

Z pozdrowieniami z Las Palmas