Autor: ESData:  10.05.2017

Wizyta w przedsiębiorstwie Adampol S.A.

Dnia 9 maja 2017 r. odbyła się wizyta studentów studiów stacjonarnych kierunku: zarządzanie i inżynieria produkcji Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej, w nawiązaniu do przedmiotu: ekonomika transportu. Opiekunem grupy była dr Elżbieta Skąpska. Celem wyprawy było zgłębienie wiedzy praktycznej dotyczącej funkcjonowania dużego przedsiębiorstwa transportowego o wysokim prestiżu.

Program spotkania, pod kierunkiem Pani Anny Misiejuk – Koordynator Adampol, obejmował: zapoznanie z zasadami komunikacji i bezpieczeństwa; wykłady z prezentacjami multimedialnymi przedstawicieli Departamentów: Sprzedaży, Przetargów, Kadr, Logistyki, kolejno, nt. obsługi klienta oraz organizacji pozyskiwania zleceń, obowiązków pracowników oraz kryteriów rekrutacyjnych i przede wszystkim przebiegu procesu transportowego. Następnie studenci zostali oprowadzeni przez przewodnika po działach budynku Departamentu Logistyki, w których odbywają się etapy procesu.