Autor: WIZData:  19.02.2018

Webinarium “Business Acceleration – Practical Hints”

Już 21 lutego 2018 r. (środa) w godzinach 14.30 – 16.00 odbędzie się WEBINARIUM poświęcone problematyce startupów pt. "Business Acceleration -  Practical Hints". Wydarzenie jest organizowane w ramach  projektu: “LT-PL cooperation platform supporting newly established business and promoting entrepreneurship” (LT-PL-1R-048) współfinansowanego ze środków Programu Interreg Litwa-Polska 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką startupów do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium, które poprowadzi doświadczony trener biznesu dr Andrzej Kuśmierz – wykładowca w Katedrze Strategii Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, trener, konsultant i doradca z obszarów przywództwa, strategii oraz e-biznesu. Założyciel Idea2Business©, lider i autor programu Warszawskiego Akceleratora Technologicznego WAW.ac. Mentor i coach w konkursie dla start up’ów Intel Business Challenge, Intel Global Challenge, Citi Mobile Challenge, w programie akceleracyjnym DT WARP w Hub:Raum oraz Challenge Up.

Tematyka webinarium będzie dotyczyć zagadnień związanych z wprowadzeniem nowego produktu na rynek oraz wsparciem w rozwijaniu kompetencji biznesowych i technologicznych przedsiębiorcy. Nie zabraknie także informacji na temat pozyskania kapitału na rozwój, czy istotnej z punktu prowadzenia działalności gospodarczej budowy sieci kontaktów.

W trakcie trwania wydarzenia będzie można zadawać pytania prowadzącemu, komentować treści lub sugerować zagadnienia, o których  słuchacze chcieliby dowiedzieć się więcej. Webinarium będzie trwało ok. 1,5 h i będzie prowadzone w języku angielskim.

Aby wziąć udział w webinarium wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Na zgłoszenia czekamy do dn. 20.02.2018 (wtorek) do godz. 12.00.

Rejestracja:

https://docs.google.com/forms/d/1pxsYIKGJwMSH6QcczKYSO8B_PI3GT2tncZw0Lwnx9lg/edit

Link do webinarium otrzymają zarejestrowani uczestnicy w dniu wydarzenia około pół godziny przed rozpoczęciem webinarium (na wskazany  w formularzu rejestracyjnym adres email).

Zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium i śledzenia profilu projektu na Facebooku https://www.facebook.com/CooPlatform/  oraz wydarzenia „Business Acceleration – Practical Hints”.

         

   

Wróć do listy