Archiwalny serwis www - może zawierać elementy, które nie są dostępne dla szerokiego grona odbiorców ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami.
 

 Autor: JSData:  29.11.2017

Sukces studentów Koła Naukowego „ADaBiz”

Dziesięcioro członków Studenckiego Koła Naukowego Analizy Danych w Biznesie ADaBiz uczestniczyło w dniach 23-24 listopada 2017 roku w IV Sopockich Warsztatach Logistycznych zorganizowanych przez Naukowe Koło Logistyki, działające na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Tematem tegorocznej edycji była „Logistyka w teorii i praktyce”.

Głównym punktem konferencji było rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy referat, w którym nasi studenci zajęli wysokie miejsca:

  • drugie miejsce zajął zespół w składzie: Danuta Choińska, Agnieszka Rećko, Paulina Tereszkiewicz (referat „Rozwiązanie ostatniego kilometra w łańcuchu dostaw”),
  • trzecie miejsce zajął zespół w składzie: Daniel Tochwin, Beata Otoka, Magdalena Bobowska (referat „Nowoczesny magazyn. Logistyka w teorii i praktyce”),
  • czwarte miejsce zajął zespół w składzie: Diana Dubaniewicz, Agnieszka Ostrowska, Weronika Pełszyńska (referat „Zarządzanie łańcuchem dostaw - konfrontacja teorii z praktyką”).

  

Podczas konferencji studenci uczestniczyli w wielu interesujących wydarzeniach, w tym w wizytach studyjnych w przedsiębiorstwie PKP SKM Trójmiasto Sp. z o. o. oraz Federal-Modul BIMET SA.

Serdecznie gratulujemy zdobycia wysokich miejsc w konkursie! Jesteśmy dumni z naszych studentów!

Studenckie Koła Naukowe ADaBiz działa na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej od marca 2017 roku pod opieką dr Katarzyny Dębkowskiej i dr Julii Siderskiej.

Wróć do listy