Autor: WZData:  08.05.2017

BIG IDEA COMPETITION

Zapraszamy studentów zrzeszonych w kołach naukowych
Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej
do wzięcia udziału w konkursie BIG IDEA COMPETITION

BIG IDEA COMPETITION to konkurs organizowany przez Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej w ramach projektu „LT – PL cooperation platform supporting newly established business and promoting entrepreneurship” (LT-PL CooPlatform) współfinansowanego ze środków INTERREG V-A Litwa – Polska 2014-2020.

Celem Konkursu Big Idea Competition jest podniesienie kompetencji studentów Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej w zakresie przedsiębiorczości i kreatywności oraz promowanie pracy w zespole.

W ramach konkursu studenci w zespołach 3-4 osobowych reprezentujących koła naukowe WZ PB,
przedstawią na przygotowanym formularzu swój pomysł na innowacyjny biznes (produkt/usługa/przedsięwzięcie)
i prześlą go elektronicznie na adres u.kobylinska@pb.edu.pl
lub dostarczą go osobiście do pokoju 104 KF do dnia 31.05.2017 r.

Autorzy najlepszej idei zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w konferencji organizowanej w ramach projektu LT-PL CooPlatform oraz będą mieli możliwość przedstawienia swojego pomysłu w międzynarodowym środowisku i otrzymania wsparcia merytorycznego od doświadczonych ekspertów. Uczestnicy konkursu otrzymają certyfikaty oraz drobne upominki.

Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin konkursu. Zgłoszenia zespołów będą przyjmowane na formularzu dostępnym na stronie internetowej Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Finał konkursu, w tym prezentacje pomysłów przed Kapitułą konkursową i ogłoszenie laureatów odbędzie się
9 czerwca 2017 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej w Kleosinie ul. o S. Tarasiuka 2, w auli 18 KB.
Podczas finału studenci otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące założenia
i prowadzenia biznesu w trakcie zorganizowanych warsztatów z udziałem przedsiębiorców:

1. Jak rozpocząć i z sukcesem kontynuować biznes? Norbert Brzostowski, Project Consulting
  2. Jak sprzedać swój produkt? Paweł Niemotko, przedsiębiorca, trener biznesu

Więcej informacji o projekcie LT-PL CooPlatform można znaleźć na stronie www.wz.pb.edu.pl w zakładce projekty.